Новини

Засідання методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти Тавричанської сільської ради

Відповідно до плану роботи  методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти Тавричанської сільської ради у лютому 2020 року на базі Тавричанського КЗДО відбулося засідання методичного об’єднання вихователів з теми «Використання методів теорії розвитку винахідницьких знань у повсякденному житті дитячого садка». Засідання проходило у два етапи.

11:58 28.02.2020

Підсумки місцевих змагань з баскетболу

На базі Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила 21 лютого 2020 року відбулися місцеві змагання з баскетболу за програмою обласної Спартакіади учнів ЗЗСО у 2019-2020 н.р. в якому взяли участь 4 команди. На підставі протоколів,

14:40 21.02.2020

Безоплатна правова допомога

З метою забезпечення прав дитини на рівні територіальної громади в умовах децентралізації, створення дружнього до дітей середовища відповідно до міжнародних стандартів та пріоритетів Стратегії Ради Європи з прав дитини, держава гарантує кожному громадянину право на отримання безоплатної правової допомоги. Для отримання такої допомоги варто зателефонувати за номером Єдиного контакт-центру 0800213103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів). Номер телефону 1547 Урядової гарячої лінії з попередження домашнього насильства. Телефонні номери Національної дитячої "гарячої" лінії 0800500225 або 116111 (для дзвінків з мобільного)

11:15 21.02.2020

ЗМАГАННЯ З ШАХІВ

20 грудня 2019 року на базі Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила відбулися змагання з шахів серед учнівської молоді 2003 р.н. і молодше закладів загальної середньої освіти. Метою змагань є популяризація шахів серед здобувачів освіти Тавричанської сільської ради, інтелектуальний розвиток особистості учнів, підтримка шахового руху. У змаганнях взяли участь 2 команди – 5 шахістів (4 юнаки та 2 дівчини).

10:39 21.12.2019

Змагання з шашок

18 грудня 2019 року на базі Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила відбулися змагання з шашок серед учнівської молоді 2003 р.н. і молодше закладів загальної середньої освіти Тавричанської сільської ради за участю трьох команд (дівчата, юнаки). Цей вид спорту розвиває та виховує безліч якостей, які стають у пригоді у повсякденному житті, а саме: цілеспрямованість, витримку, пам’ять, самоорганізованість, також розвиває аналітичні здібності та здатність до швидкого прийняття рішень у екстремальних ситуаціях тощо.

13:49 18.12.2019

Робота методичного об’єднання  вихователів закладів дошкільної освіти Тавричанської сільської ради

З метою підвищення якості дошкільної освіти та професійного рівня педагогів-дошкільників у 2019 році було організовано роботу методичного об’єднання  вихователів закладів дошкільної освіти Тавричанської сільської ради, керівником якого призначено вихователя-методиста Тавричанського КЗДО  Курохту Н.О.

14:51 12.12.2019

Привітання зі святом

Збройні сили України — Слава, гордість, міць країни! Захищають мир, свободу Служать рідному народу! Щира шана і подяка Хлопцям, молодим солдатам, Що строкову службу чесно Сприйняли, як борг почесний! Матері й батьки шановні Вихованням послідовним Відчуття патріотизму І повагу до Вітчизни У серцях синів зростили — Вартувати відпустили Мирну, вільну і єдину Незалежну Україну! Тож вшануймо в день святковий Всіх без винятку військових! Завдяки їх чесній службі Живемо у мирі, дружбі! Адже мир тоді панує, Коли армія чатує!

13:28 06.12.2019