Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради
Каховського району Херсонської області

Вітання працівникам культури з нагоди професійного свята

Дата створення: 09:14 09.11.2020

Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте їх успіхи і досягнення.

Привітання до професійного свята Всеукраїнського дня бібліотек

Дата створення: 09:30 30.09.2020

Шановні бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Привітання з Днем дошкілля!

Дата створення: 08:43 25.09.2020

Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. Від мудрості вихователя, його терпіння і уваги до внутрішнього світу дитини залежить щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини.  Вітаємо зi святом своїх колег, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для дітей у дитячому садку в день радості та щастя!

Зі святом 1 вересня

Дата створення: 16:51 01.09.2020

1 вересня — це початок нового етапу в житті для дітей, які стали сьогодні першокласниками. Ласкаво просимо до шкільної країни! Сміливіше знайомтеся з цим дивовижним світом знань і відкриттів. Світлий шкільний клас і перша вчителька чекають на вас. Нехай уроки будуть ненудними, книги – цікавими, шкільна дружба – міцною! 1 вересня для випускників – це останнє 1 вересня в їхньому житті. Дорогі 11-класники! Пам’ятайте, ваша подальша доля – у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування і вступити до ВНЗ. Шановні батьки, бабусі і дідусі, які з хвилюванням проводжають своїх чад до школи! І вас зі святом! Нехай ваші діти частіше тішать вас, а вам – терпіння. Нехай у вас завжди вистачає на них часу, грошей, тепла, любові та енергії!

Серпнева конференція освітян 2020

Дата створення: 17:13 31.08.2020

Серпнева конференція освітян 2020 На базі Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила сьогодні, 31 серпня, відбулася  серпнева конференція педагогічних працівників Тавричанської сільської ради. Зібрала вона освітян зі всієї громади. Тут і вчителі зі шкіл, і вихователі з дитячих садочків. Цьогоріч головна  увага прикута до організації навчання в умовах карантину.

Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

Дата створення: 11:54 23.07.2020

Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

Про роботу Національної дитячої гарячої лінії

Дата створення: 08:55 15.06.2020

Національна дитяча гаряча лінія – важливий і дієвий інструмент захисту прав дитини, допомоги дітям, які наражаються на небезпеку чи потребують захисту. Всі учасники освітнього процесу у скрутній ситуації можуть звернутися до консультантів Національної дитячої гарячої лінії! Це може зменшити кількість випадків, коли через свою необізнаність дитина, яка опинилась у складній життєвій ситуації обирає помилкову модель поведінки і, тим самим, лише погіршує своє становище.

День захисту дітей

Дата створення: 07:47 01.06.2020

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

3-й тиждень навчання у Всеукраїнській школі онлайн

Дата створення: 09:17 21.04.2020

Вже вівторок, а значить о 10:00 розпочнеться 3-й тиждень навчання у Всеукраїнській школі онлайн.