Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради
Каховського району Херсонської області

Новини

ЯК СПЛАНУВАТИ РОБОТУ ДИТСАДКА НА РІК – РЕКОМЕНДАЦІЇ МОН

Дата створення: 15:02 20.08.2021

План роботи закладу дошкільної освіти є одним із основних документів, який регламентує його діяльність упродовж навчального року та літнього періоду. У листі департаментам освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій та інститутам післядипломної педагогічної освіти Міністерство освіти і науки України надало рекомендації щодо створення плану роботи дитсадка, його розділів і змісту, аналізу діяльності закладу та процесу постановки завдань на рік.

ЯК ЯКІСНО ОРГАНІЗУВАТИ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ – РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН

Дата створення: 14:59 20.08.2021

Базовий компонент дошкільної освіти, безпечний освітній процес, безбар’єрний простір, харчування для дошкільнят, підвищення кваліфікації педагогів. Про ці та інші питання діяльності дитсадків йдеться в листі Міністерства освіти і науки України керівникам департаментів освіти обласних та Київської міської державних адміністрацій.

Фотоконкурс для вікіпедії "Вікі любить пам'ятки"

Дата створення: 15:02 29.07.2021

«Вікі любить пам’ятки» запрошує жителів Херсонської області до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте. Мета проєкту – зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

Програма "Власний дім"

Дата створення: 13:24 07.06.2021

ХІV Всеукраїнська іторико-краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття»

Дата створення: 08:41 27.05.2021

 Дорогі юні краєзнавці, шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у ХІV Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття», яка відбудеться в третій декаді листопада 2021р. у м. Святогірськ Донецької області   

Онлайн-заняття в Музеї Голодомору

Дата створення: 16:33 26.05.2021

Друзі Музею,

Цифрограм для вчителів

Дата створення: 15:32 26.05.2021

20 травня Мінцифра запустила Цифрограм для вчителів. Тестування з цифрової грамотності розроблене експертами Академії цифрового розвитку та експертами Міністерства освіти і науки України на основі рамки професійних компетенцій для вчителів, яка розроблена експертами на виконання Наказу МОН України No 38 від 15 січня 2019 року.

Відбувся концерт кращих колективів художньої самодіяльності БКЗ "Тавричанський СБК"

Дата створення: 11:32 24.05.2021

22 травня 2021 року в селищі Волинське відбувся святковий концерт "Тавричанська палітра творчості", в якому прийняли участь кращі колективи художньої самодіяльності Базового комунального закладу "Тавричанський СБК".

Спортивне свято “Тато, мама, я – спортивна сім’я”

Дата створення: 10:07 17.05.2021

15 травня 2021 року на базі Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 5 Херсонської міської ради, відбулися обласні масові змагання «Тато, мама, я – спортивна сім'я», організоване управлінням фізичної культури, молоді та спорту ХОДА та КУ «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» ХОР. В рамках проведення цього заходу організатори намагались привернути увагу громадськості до проблем популяризації здорового способу життя в колі сім'ї та родини, організації активного сімейного дозвілля, підвищення ролі сім'ї в системі фізичного виховання населення.