Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради
Каховського району Херсонської області

Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви

Дата створення: 16:30 23.03.2021

19 березня 2021 року у день народження Ліни Костенко проведено І етап (відбірковий) обласної творчої акції «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» серед учнівської молоді Тавричанської ТГ. Захід проводився у заочному форматі.

Відкритий регіональний кубок Новотроїцької ТГ з волейболу

Дата створення: 11:55 10.03.2021

07 березня 2021 року в смт. Новотроїцьке  відбувся відкритий регіональний кубок Новотроїцької ТГ з волейболу.

Весняний турнір з волейболу "Кубок 8-Березня" серед збірних жіночих команд ТГ Херсонщини

Дата створення: 11:23 10.03.2021

06 березня 2021 року в смт.Асканія-Нова  відбувся відкритий весняний турнір з волейболу «Кубок 8 – Березня» серед збірних жіночих команд ТГ Херсонщини з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня. Саме так на Херсонщині зустріли весну представниці волейбольних команд, що прибули змагатися. Даний турнір є хорошим кроком до популяризації та розвитку цього виду спорту, пропаганди здорового способу життя та гарною нагодою черговий раз привітати прекрасну половину людства.

Змагання І етапу з баскетболу за програмою обласної Спартакіади учнів ЗЗСО у березні-травні 2021 року.

Дата створення: 09:40 10.03.2021

09 березня 2021 року в смт. Асканія-Нова на базі ОЗНВК «Асканія-Нова гімназія»,  відбулися зональні змагання І етапу з баскетболу за програмою обласної Спартакіади учнів ЗЗСО у березні-травні 2021 року.

8 Березня у закладах дошкільної освіти

Дата створення: 15:30 09.03.2021

У закладах дошкільної освіти Тавричанської сільської ради 05 березня 2021 року було проведено святкові ранки  присвячені Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Вихованці розповідали вірші про матусь та весну, співали гарні пісні, танцювали різноманітні таночки та гралися у рухливі ігри, в яких продемонстрували свою допомогу мамам. Також малюки для матусь своїми рученятами зробили святкові подарунки.

Благодійна допомога дітям пільгових категорій під час пандемії

Дата створення: 09:24 23.02.2021

Відділ освіти, культури, молоді та спорту ВК Тавричанської сільської ради а також заклади загальної середньої освіти  висловлюють щиру подяку антикризовому штабу Херсонської області, швейній фабриці "ANALES", за підтримки Агенства США з міжнародного розвиткуUSAID та Благодійній організації «Благодійному  фонду розвитку Берегиня» за  допомогу дітям пільгових категорій в наданні масок. Окрема подяка  керівництву ХОДА, Департаменту реалізації гуманітарної політики за друк Етнічних календарів і звичайно розробникам цього ексклюзивного видання Художній школі і  БО «БФР Берегиня».

До садочків Тавричанської сільської ради завітала Новорічна казка.

Дата створення: 13:25 30.12.2020

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів.

Оголошення про проведення шаховго турніру на першість Тавричанської ОТГ

Дата створення: 11:59 02.12.2020

Запрошуємо до участі в змагання з шахів на першість Тавричанської ОТГ. Реєстрація для участі у змаганнях за телефоном 066-46-15-823 (Сінєнок С.О.) Заявки приймаються до 7.12.2020 року. Захід буде проведено з дотриманням усіх карантинних вимог.