Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради
Каховського району Херсонської області

Новини

Благодійна допомога дітям пільгових категорій під час пандемії

Дата створення: 09:24 23.02.2021

Відділ освіти, культури, молоді та спорту ВК Тавричанської сільської ради а також заклади загальної середньої освіти  висловлюють щиру подяку антикризовому штабу Херсонської області, швейній фабриці "ANALES", за підтримки Агенства США з міжнародного розвиткуUSAID та Благодійній організації «Благодійному  фонду розвитку Берегиня» за  допомогу дітям пільгових категорій в наданні масок. Окрема подяка  керівництву ХОДА, Департаменту реалізації гуманітарної політики за друк Етнічних календарів і звичайно розробникам цього ексклюзивного видання Художній школі і  БО «БФР Берегиня».

До садочків Тавричанської сільської ради завітала Новорічна казка.

Дата створення: 13:25 30.12.2020

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів.

Оголошення про проведення шаховго турніру на першість Тавричанської ОТГ

Дата створення: 11:59 02.12.2020

Запрошуємо до участі в змагання з шахів на першість Тавричанської ОТГ. Реєстрація для участі у змаганнях за телефоном 066-46-15-823 (Сінєнок С.О.) Заявки приймаються до 7.12.2020 року. Захід буде проведено з дотриманням усіх карантинних вимог.

Вітання працівникам культури з нагоди професійного свята

Дата створення: 09:14 09.11.2020

Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте їх успіхи і досягнення.

Привітання до професійного свята Всеукраїнського дня бібліотек

Дата створення: 09:30 30.09.2020

Шановні бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Привітання з Днем дошкілля!

Дата створення: 08:43 25.09.2020

Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. Від мудрості вихователя, його терпіння і уваги до внутрішнього світу дитини залежить щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини.  Вітаємо зi святом своїх колег, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для дітей у дитячому садку в день радості та щастя!  

Зі святом 1 вересня

Дата створення: 16:51 01.09.2020

1 вересня — це початок нового етапу в житті для дітей, які стали сьогодні першокласниками. Ласкаво просимо до шкільної країни! Сміливіше знайомтеся з цим дивовижним світом знань і відкриттів. Світлий шкільний клас і перша вчителька чекають на вас. Нехай уроки будуть ненудними, книги – цікавими, шкільна дружба – міцною! 1 вересня для випускників – це останнє 1 вересня в їхньому житті. Дорогі 11-класники! Пам’ятайте, ваша подальша доля – у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування і вступити до ВНЗ. Шановні батьки, бабусі і дідусі, які з хвилюванням проводжають своїх чад до школи! І вас зі святом! Нехай ваші діти частіше тішать вас, а вам – терпіння. Нехай у вас завжди вистачає на них часу, грошей, тепла, любові та енергії!  

Серпнева конференція освітян 2020

Дата створення: 17:13 31.08.2020

Серпнева конференція освітян 2020 На базі Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила сьогодні, 31 серпня, відбулася  серпнева конференція педагогічних працівників Тавричанської сільської ради. Зібрала вона освітян зі всієї громади. Тут і вчителі зі шкіл, і вихователі з дитячих садочків. Цьогоріч головна  увага прикута до організації навчання в умовах карантину.