«Шкільний волонтер – 2019»

Дата: 09.10.2019 16:57

Зміни, що відбуваються в Україні, зумовлюють необхідність вирішення проблеми виховання національно свідомих громадян, патріотів Батьківщини, формування особистості з активною громадською позицією. Адже патріотизм – це одне із людських почуттів, що поєднує у собі любов до рідного краю, народу, держави, готовність до їх захисту. Тому в закладах загальної середньої освіти Тавричанської сільської ради громадянське – патріотичне виховання є домінуючим. Педагоги намагаються виховувати у майбутніх громадян вміння робити власні об’єктивні оцінки щодо різних життєвих явищ та подій, працюють над формуванням у дітей та молоді патріотизму, сучасної національної ідентичності, національної гідності.

Уже стало доброю традицією проводити благодійні заходи на підтримку воїнів АТО, тому в закладах  було проведено волонтерську акцію «Шкільний волонтер- 2019» приурочений до Дня Захисника України. Головна мета акції – зібрати якомога більше речей (предмети першої необхідності, смаколики, листівки з побажаннями, малюнки) які будуть відправлені волонтерами ГО ВГС «Кордон» військо службовцям в зону ООС (АТО) для 21 батальйону «Сармат» 56 бригади ЗСУ та дітям «сірої зони» ООС Донецької області м.Красногорівка. Дякуємо учням, вчителям, батькам за участь у волонтерській акції. Адже участь у таких заходах згуртовує шкільний колектив. А найголовніше – формує почуття патріотизму та бажання надавати допомогу тим, хто її потребує.