Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради
Каховського району Херсонської області

Базовий комунальний заклад "Тавричанський сільський будинок культури"

Розклад роботи БКЗ "Тавричанський СБК"

Понеділок

9.00 - 19.00          перерва - 12.00 - 14.00

Вівторок

9.00 - 20.30          перерва - 12.00 - 14.00

Середа

9.00 - 19.00          перерва - 12.00 - 14.00

Четвер

9.00 - 20.30          перерва - 12.00 -14.00

П’ятниця

9.00 - 17.30          перерва - 12.00 -14.00

Субота

вихідний

Неділя

вихідний


 

Розклад роботи гуртків та клубів за інтересами 

 

Назва гуртка

Керівник

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

1

Танцювальна студія Забава

«Живчики»

дс (сер. гр.)

Соколовська Є.Б.

 

10.00-11.00

 

10.00-11.00

   

2

Забава «Іриски» 1кл

Соколовська Є.Б.

 

15.30-

16.30

 

15.30 - 16.30

   

3

Забава «Непосєди» 1-2 кл

Соколовська Є.Б.

 

14.30 -15.30

 

14.30 -15.30

   

4

Забава «Забавки» 

дс (ст. гр.)

Соколовська Є.Б.

16.30-18.00

 

16.30-18.00

 

16.30-

18.00

 

5

Забава «Екстрім» 

8 - 11 кл

Соколовська Є.Б.

 

17.00-18.30

 

17.00-18.30

   

6

Забава – «Конфеті»

3 - 4 кл

Соколовська Є.Б

15.00-

16.00

 

15.00-

16.00

 

15.00-

16.00

 

7

Вок. ансамбль «Дзвіночки»

1 - 2 кл

Манолі У.А.

 

15.30- 16.00

 

15.30- 16.00

   
8

Вок. ансамбль

"Малинки"

Манолі У.А.            

9

Вокальна студія Сольний спів

Манолі У.А.

На протязі тижня індивідуально

10

Вок. ансамбль

«Панянки з Тавричанки»

Манолі У.А.

 

18.30-19.30

 

18.30-

19.30

   

11

Зразковий дит. хор «Тавричаночка» 

Манолі У.А.

 

17.30-

18.30

 

17.30-

18.30

   

12

Молодший хор «Зернятко» 4-5кл

Манолі У.А.

16.00- 17.00

 

16.00- 17.00

 

16.00- 

17.00

 

13

Вок. ансамбль

«Гарний настрій»

Манолі У.А.

17.00-18.00

 

17.00-18.00

     
14

Вок. ансабль

Тріо "Лілеї"

Манолі У.А.            

15

Дитяча театральна студія «Коло друзів»

Глянський С.В.

         

13.30-15.00

16

Поетичний театр «Чисте джерельце»

Глянський С.В.

         

12.00-

13.30

17

Театральна студія «Прем'єра»

Довбня О.А.

 

19.00-20.30

 

19.00-20.30

   

18

Школа ведучих масових заходів «Шанс»

Довбня О.А.

На протязі тижня індивідуально

19

Родинна вітальня  «Здравушка»

Дремлюга О.В.

Друга субота місяця

20

Клуб «Ветеран»

Кіло Л.Ф.

Перша субота місяця

 

 




 

План роботи на 2021 рік

 

п/п

Форма проведення

 

(акція, дитячий ранок, бесіда, концерт, фестиваль, тематичний вечір, турнір, змагання, виставка)

Назва заходу

Дата прове-дення


 
 

Місце проведення

(Будинок культури, дитячий садок, бібліотека,  ЗОШ

Відповідальний

 

(Прізвище, ініціали)

1

2

3

4

5

6

1

Різдвяна хода

«Господар Господарю зутрічайте - Маланочку»

13.01

Вулицями села

Довбня О.А.

Глянський С.В.

2

Тематична година спілкування до Дня Соборності

«Соборна вільна і єдина в моєму сердці Україна»

22.01

будинок культури

Довбня О.А.

Керівники гуртків

3 Тематична година серед гуртківців до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту "Їх тисячи лягло у Бабин яр - глибокий" 27.01 будинок культури

Довбня О.А.

Керівники гуртків

4

Концерт до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

«Афганістан мій біль моя пекуча пам'ять»

13.02 - 15.02

будинок культури

ЗЗСО

Довбня О.А.

Керівники гуртків

Довбня В.В.

5

Конкурсно - розважальна програма до дня закоханих

«Кохання з першого погляду»

14.02

будинок культури

Довбня О.А.

Глянський С.В.

7

Тематичний вечір до Дня Героїв Небесної сотні

«Пішли у вічність твої, Україно, сини»

лютий

СБК

Довбня О.А.

8

Конкурс читців до творчості Т.Г.Шевченка

«Вінок пам’яті Кобзаря»

березень

СБК

Довбня О.А.

9

Святковий концерт до 8Березня

«За все, що маю, дякую тобі»

березень

СБК

Довбня О.А.

Соколовська Є.Б.

10

Година спілкування

«Чорнобиль не має минулого часу»

квітень

СБК

Самойленко А.С.

Керівники гуртків

11

Свято танцю

«Танцювальні кроки»

квітень

СБК

Соколовська Є.Б.

12

Виставка писанкових поробок

«Христос воскрес-воскресла Україна»

квітень

СБК

Керівники гуртків

13

Фестиваль патріотичної пісні

«Безсмертя воїнам і сина – в тобі моя велична Україна»

травень

СБК

Довбня О.А.

14

Творчий звіт клубних установ громади

«Веселка творчих досягнень»

травень

СБК

Керівники гуртків

15

Робота літнього майданчика

«Дім, віконцями в дитинство»

червень

липень

СБК

Довбня О.А.

Манолі У.А.

16

Розважальна програма для молоді

«Квітуй у піснях та добрих справах чарівна молодість моя»

червень

СБК

Глянський С.В.

17

Квест для молоді

Конституція-оберіг нашої Держави

червень

СБК

Самойленко А.С.

18

Театралізована конкурсна-розважальна програма

«На калину роса впала-у нас свято Івана Купала»

липень

СБК

Довбня О.А.

19

Фестиваль творчої родини

«Тавричанському роду нема переводу»

серпень

СБК

Соколовська Є.Б.

20

Театралізоване концертне дійство

«Українська Держава-наша гордість, наша слава»

серпень

СБК

Довбня О.А.

21

Концертна програма до Дня людей похилого віку

«Завітала осінь на поріг життя»

жовтень

СБК

Манолі У.А.

Глянський С.В.

22

Розважальна програма для гуртківців

«Козацьке коло на Покрову»

жовтень

СБК

Соколовська Є.Б

Керівники гуртків

23

Урок мужності

«Сила нескорених»

жовтень

СБК

Керівники гуртків

24

Урочисті збори та святковий концерт

«Ярмарок професій Асканійського»

листопад

СБК

Довбня О.А.

Сучкова Н.І.

25

Веселий концерт до Дня працівників культури»

«У нас сьогодні своя програма»

листопад

СБК

Довбня О.А.

26

Концерт до дня самоврядування

«На передньому краї»

грудень

СБК

Довбня О.А.

27

Фестиваль зимової пісні

«Святий Миколай, ти дітей оберігай»

грудень

СБК

Манолі У.А.

Глянський С.В.

28

Новорічне театралізоване свято для мешканців села

«Новорічний розгуляй»

грудень

СБК

Довбня О.А.

29

Виїзні концерти по селам громаді

 

на протязі року

 

Довбня О.А.