Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради
Каховського району Херсонської області

Серпнева конференція освітян 2020

Серпнева конференція освітян 2020

На базі Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила сьогодні, 31 серпня, відбулася  серпнева конференція педагогічних працівників Тавричанської сільської ради. Зібрала вона освітян зі всієї громади. Тут і вчителі зі шкіл, і вихователі з дитячих садочків. Цьогоріч головна  увага прикута до організації навчання в умовах карантину.

Звернувся до освітян і голова Тавричанської громади Юрій Гречка, зокрема він наголосив, що: « Перед освітянською галуззю стоять чималі виклики та завдання. Ви зуміли організувати освітній процес в умовах пандемії. Ви даєте усім якісну освіту, яка дає змогу в майбутньому знайти своє місце у житті. Дарувати знання – це важка праця, яка вимагає сил. Я дякую Вам за цю працю, за те, що Ви свої серця віддаєте дітям. Вітаю з новим навчальним роком та бажаю натхнення, задоволення від життя,гарних результатів у роботі та, головне, міцного здоров’я.”

В рамках заходу освітяни  обговорили стратегію розвитку галузі на наступний рік.

Зазначимо, що у Тавричанській громаді розроблено чіткі реальні кроки для забезпечення права кожного на якісну освіту: дошкільна освіта стає ближчою до дитини та її потреб, загальна середня - оптимальнішою. Швидкими темпами покращується матеріальна база закладів освіти. І все це дає стимул і дітям, і вчителям ставати кращими. Адже саме освітяни - фундамент для виховання майбутніх президентів, лікарів, науковців, спортсменів та артистів, які в майбутньому прославляють Україну та свою громаду на весь світ. « повернутися до списку новин