Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви

Дата: 23.03.2021 16:30

19 березня 2021 року у день народження Ліни Костенко проведено І етап (відбірковий) обласної творчої акції «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» серед учнівської молоді Тавричанської ТГ. Захід проводився у заочному форматі.

Основне завдання творчої акції полягає в популяризації та презентації творчості Ліни Костенко, підтримки та розвитку української культури, удосконалення майстерності художнього читання, виявлення обдарованих, талановитих дітей та учнівської молоді, збагачення національної культури України.

Творча акція проводилася у таких напрямках як, «художнє декламування», «художні ілюстрації» та «вокал» в якій взяли участь 25 учасників.

Напрям  «художнє декламування»:

І місце – Півнюк Каріна, учениця 7 класу Дудчинської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Лащ Ю.І.).

ІІ місце – Лукіна Євгенія, учениця 9 класу Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила (керівник Ковшар Н.С.);

ІІ місце – Ясінський Максим, 13 років, Дудчинська сільська бібліотека (керівник Кірієнко О.О.);

ІІІ місце – Соколовська Вероніка, учениця 6 класу Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила (керівник Мєшкова Т.В.);

ІІІ місце –  Мельникович Анастасія, 19 років, Тавричанська сільська бібліотека (керівник Самойленко А.С.).

Напрям «художні ілюстрації»:

І місце – Книшук Марія, учениця 10-А класу Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила (керівник Ковшар Н.С.);

І місце – Поліщук Анна, учениця 8 класу Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила (керівник Мєшкова Т.В.);

ІІ місце – Захарченко Андрій, учень 9 класу Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила (керівник Ковшар Н.С.);

ІІІ місце – Бойко Софія, учениця 9 класу Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила (керівник Ковшар Н.С.).

Напрям «вокал»:

ІІ місце - Мельникович Анастасія, 19 років, Тавричанська сільська бібліотека (керівник Самойленко А.С.).

Усіх учасників буде відзначено дипломами. Фінальним акордом творчої акції буде гала-концерт у м. Херсоні, учасниками якого стануть дипломанти І етапу.

Щиро вітаємо усіх переможців.

Бажаємо подальших яскравих перемог!