Відбулось відкриття пришкільних таборів

Дата: 25.06.2019 15:28

3 червня 2019 року на базі шкіл Тавричанської сільської ради відбулось відкриття  пришкільних таборів.  У цих закладах відпочиватимуть 165 хлопчиків та дівчаток. Вони до 21 червня цікаво та з користю проведуть свій час.

Для школярів передбачене дворазове харчування. За розпорядком дня — ранкова зарядка, конкурси, розваги тощо. На кожен день відпочинку учнів 1-4 класів — нова програма.  Першого дня всі визначаються із назвами загонів, придумують девіз, створюють загонові куточки.

Після сніданку — розробляють емблеми, проводять конкурс малюнка на асфальті. Організатори відпочинку запевняють, що наступні дні будуть не менш цікавими та насиченими подіями.

Для дітей канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод. А ще – яскравих вражень, творчості, пізнання світу…