Підсумки проведення змагань з волейболу

На виконання наказу Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 07 жовтня 2019 року № 245 «Про проведення обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2019-2020 навчальному році», Положення і програми Спартакіади та з метою залучення учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, створення умов для підвищення спортивної майстерності з метою відбору здібних спортсменів для подальшої участі в обласних змаганнях 29 листопада 2019 року на базі Тавричанського ОКЗЗСО ім. О. Гатила були проведенні змагання з волейболу збірних команд закладів загальної середньої освіти Тавричанської сільської ради. У змаганнях взяли участь 5 команд.

Підсумки проведення змагань серед 9 класів:

І місце – 9 клас Мар’янівської філії Тавричанського ОКЗЗСО ім. О. Гатила;

ІІ місце – 9 клас Тавричанського ОКЗЗСО ім. О. Гатила.

Підсумки проведення змагань серед 10-11 класів:

І місце – 11 – А клас Тавричанського ОКЗЗСО ім. О. Гатила;

ІІ місце – 11 – Б клас Тавричанського ОКЗЗСО ім. О. Гатила;