Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради
Каховського району Херсонської області

До садочків Тавричанської сільської ради завітала Новорічна казка.

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів.

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Протягом тижня в  закладах дошкільної освіти Тавричанської сільської ради проходили новорічні ранки . Усі колективи кожного року турбується про те, щоб Новорічні свята для малечі були справжнім дивом, наповнювали душу особливим піднесенням. А для цього проведено всі необхідні підготовчі роботи, а саме здійснено естетичне оформлення всіх кімнат, приміщень закладу новорічними атрибутами, вихователі виготовили цікаві атрибути, які чудово доповнювали інтер’єр закладу та створювали святкову атмосферу, щоранку зустрічали дітей, створювали їм гарний настрій та нагадували про переддень Нового року.

На гостину до малят завітав Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою, казкові герої всім відомих казок. Цікаво продумані сценарії створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям. Малята отримали солодкі подарунки та купу позитивних вражень.« повернутися до списку новин