Засідання методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти Тавричанської сільської ради

Дата: 28.02.2020 11:58

Відповідно до плану роботи  методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти Тавричанської сільської ради у лютому 2020 року на базі Тавричанського КЗДО відбулося засідання методичного об’єднання вихователів з теми «Використання методів теорії розвитку винахідницьких знань у повсякденному житті дитячого садка». Засідання проходило у два етапи.

Перший етап теоретичний, пройшов у формі майстер-класу з педагогами дитячого садка. Він сприяв підвищенню педагогічної компетентності вихователів з ТРВЗ технологій, розвитку їх фантазій, творчості та впроваджені у повсякденній роботі з дітьми.

На другому етапі, практичному, учасники МО продемонстрували впровадження ТРВЗ у своїй роботі з дітьми.