Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тавричанської сільської ради
Каховського району Херсонської області

Засідання методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти Тавричанської сільської ради

Відповідно до плану роботи  методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти Тавричанської сільської ради у лютому 2020 року на базі Тавричанського КЗДО відбулося засідання методичного об’єднання вихователів з теми «Використання методів теорії розвитку винахідницьких знань у повсякденному житті дитячого садка». Засідання проходило у два етапи.

Перший етап теоретичний, пройшов у формі майстер-класу з педагогами дитячого садка. Він сприяв підвищенню педагогічної компетентності вихователів з ТРВЗ технологій, розвитку їх фантазій, творчості та впроваджені у повсякденній роботі з дітьми.

На другому етапі, практичному, учасники МО продемонстрували впровадження ТРВЗ у своїй роботі з дітьми.