ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД

Дата: 06.01.2022 11:50

Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, який традиційно проходив протягом листопада-грудня в закладах загальної середньої освіти України. Згідно з наказом управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації в 2021 році відповідальним за проведення цього етапу олімпіад серед закладів освіти Чаплинської, Асканія-Нова, Хрестівської, Тавричанської та Присиваської громад було призначено відділ освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради.

Тавричанську громаду представляли 4 учні Дудчинської ЗОШ І-ІІІ ст. та 9 учнів Тавричанського ОКЗЗСО ім. О. Гатила. Оскільки деякі учні приймали участь у кількох олімпіадах, то загалом на суд журі було представлено 20 олімпіадних робіт.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів стали:

Половинська Олександра − ІІІ місце в олімпіаді з історії;

Шевченко Олександра − ІІІ місце в олімпіаді з географії;

Тарапун Микола − ІІІ місце в олімпіаді з біології;

Овчинніков Микола − ІІ місце в олімпіаді з біології та

ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови;

Гайдаш Анастасія −  ІІІ місце в олімпіаді з біології;

Охмак Павло − І місце в олімпіаді з біології;

Понич Максим − ІІІ місце в олімпіаді з математики.

Щиро вітаємо переможців, зичимо їм нових звершень і досягнень на шляху до знань!