ІІ етап змагань "Старти надій" серед учнів 7-х класів за програмою обласної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти 2019-2020 навчального року

Дата: 23.10.2019 11:12

З метою масового залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом та підвищення їх рухової активності 22.10.2019 року, на базі Тавричанського ОКЗЗСО ім. О. Гатила, був проведений ІІ етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів закладів середньо освіти "Старти надій 2019".

До програми ігор входили змагання з легкої атлетики та виконання фізичних вправ.

Змагання з легкої атлетики включали:

- біг на 60м;

- естафету 8х50;

- стрибки у довжину з розбігу;

- метання м’яча на дальність.

Змагання з виконання фізичних вправ включали піднімання тулуба з положення лежачи за 1 хвилину.

У загальнокомандному заліку команди посіли наступні місця:

- команда Тавричанського ОКЗЗСО ім. О. Гатила - І місце;

- команда Дучинської ЗОШ І-ІІІ ступенів   - ІІ місце;

- команда Мар’янівської філії Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила   - ІІІ місце.

Вітаємо переможців!

Бажаємо перемоги збірній команді Тавричанської ОТГ в обласних змаганнях!