ЗМАГАННЯ З ШАХІВ

Дата: 21.12.2019 10:39

20 грудня 2019 року на базі Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила відбулися змагання з шахів серед учнівської молоді 2003 р.н. і молодше закладів загальної середньої освіти. Метою змагань є популяризація шахів серед здобувачів освіти Тавричанської сільської ради, інтелектуальний розвиток особистості учнів, підтримка шахового руху. У змаганнях взяли участь 2 команди – 5 шахістів (4 юнаки та 2 дівчини).

Перемогу серед юнаків здобули:

І місце - Домбровський Данило, учень Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила;

ІІ місце – Козлов Сергій, учень Мар’янівської філії Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила;

ІІІ місце – Шестов Максим, учень Мар’янівської філії Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила.

Перемога серед дівчат:

І місце – Куриляк Анастасія, учениця Мар’янівської філії Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила;

ІІ місце – Грищук Анна, учениця Тавричанського ОКЗЗСО ім.О.Гатила.

Вітаємо переможців!