Змагання І етапу з баскетболу за програмою обласної Спартакіади учнів ЗЗСО у березні-травні 2021 року.

09 березня 2021 року в смт. Асканія-Нова на базі ОЗНВК «Асканія-Нова гімназія»,  відбулися зональні змагання І етапу з баскетболу за програмою обласної Спартакіади учнів ЗЗСО у березні-травні 2021 року.

В змаганнях взяли участь 3 команди, у тому числі: команда Тавричанської ТГ (юнаки, дівчата), Асканія-Нова ТГ(юнаки, дівчата) та Хрестівської ТГ(юнаки, дівчата).  Всього протягом змагань  було зіграно по 3 гри (юнаки та дівчата), за результатами яких місця були розподілені наступним чином:

Юнаки:                                                          Дівчата:

І місце – Тавричанська ТГ                       І місце- Хрестівська ТГ

ІІ місце – Хрестівська ТГ                        ІІ місце – Асканія-Нова ТГ

ІІІ місце - Асканія-Нова ТГ                    ІІІ місце - Тавричанська ТГ

Всі  ігри були цікавими, напруженими і дуже емоційними. Вітаємо переможців і призерів та їх наставників і  бажаємо нових спортивних звершень.